SOLD OUT

HR LIVE JE TU PRE VÁS

 
Vážení HR kolegovia, prispievatelia a partneri,

minulý rok sme spoločne inovovali, transformovali a na jeseň sme tiež priniesli tému svetového rozmeru Employee Experience. V ére technologického boomu a automatizácie sme začali hľadať ďalšiu zaujímavú tému a nakoniec sme sa rozhodli nechať jej výber na vás. Najväčším prekvapením bola pre nás výrazná zhoda HR komunity, ktorá poukazuje na dôležitosť ľudského faktora v období zmien viac ako kedykoľvek predtým. V nadväznosti na diskutovanú tému Employee Experience, ktorej predmetom je spokojný zamestnanec, sa preto vraciame „back to the roots“, a to k nevyhnutnej esencii každej úspešnej organizácie – k lídrom. Ako inšpirácia nám pre túto sezónu poslúžil výrok, s ktorým sa bez ohľadu na tému vieme všetci stotožniť:

„As we know the current market situation, it’s great time to be brilliant.“

31. mája tohto roku sme pre vás opäť pripravili obľúbený formát konferencie Annual Leaders Forum s aktuálnou témou The Language of LEADERSHIP, ktorý každoročne organizujeme pre 100 pozvaných personálnych riaditeľov z celého Slovenska. Na základe vašej spätnej väzby sme sa rozhodli ponechať ho v originálnom interaktívnom prevedení – takže sa opäť môžete tešiť na živé vstupy, diskusie s kolegami a tiež na nekonvenčný, tak trocha teambuildingom zaváňajúci, večerný program. :)

Čo môžete očakávať? Program je rozdelený do troch blokov, pričom naším hlavným cieľom je obohatiť vás nielen ako ambasádorov zamestnancov, ale zároveň aj ako lídrov samotných. Naše pozvanie prijali okrem riaditeľov ľudských zdrojov tiež generálni riaditelia – svoje skúsenosti vám tak odprezentuje dokopy 22 spíkrov z 12 segmentov, čo v rámci hlavnej témy zabezpečí hneď niekoľko zaujímavých uhlov pohľadu. Na svoje si prídu aj hostia, ktorí ocenia pestrosť formátov a zapájanie odborného publika do diania konferencie v nadštandardnom prevedení. Vytvorili sme tiež väčší priestor na networking, ktorý je dôležitým prvkom každej profesionálnej konferencie. Celým eventom vás prevedú skúsení moderátori z Maxman Consultants, ktorí dotvoria neformálny imidž tohto špeciálneho eventu. O interakciu bude postarané, to vám už teraz vieme sľúbiť!

Príďte si so svojimi kolegami užiť atmosféru štýlových priestorov hotela Hradná Brána, s kávou svetovej úrovne, výberom osviežujúcich nápojov našich partnerov, ochutnávkou kvalitného vína a, samozrejme, s pestrým výberom chutného občerstvenia.

Tešíme sa na vašu účasť!
HR LIVE organizačný tím31. MÁJ 2017 – SAVE THE DATE

BOOK MY SEAT NOW